Prístupnosť

Internetová prezentácia www.ChatavRaji.cz je vytvorená so snahou o maximálnu prístupnosť svojho obsahu. Spĺňa všetky dôležité zásady prístupnosti podľa metodiky Blind Friendly Web (projekt Zjedotenej organizácie slabozrakých a nevidomých) podľa novely zákona č. 365/2000 Sb i WCAG 1.0.

Všetky texty sú definované v relatívnych jednotkách a je možné ich jednoducho zväčšovať a zmenšovať pomocou štandardných nástrojov internetových prehliadačov.

HTML dokumenty sú tvorené štrukturálnym XHTML 1.0 Strict. Pre vizuálnu prezentáciu sú použité kaskádové štýly (CSS). Kaskádové štýly je možné vypnúť pomocou Vypnúť CSS (štýly sa dajú potom opätovne zapnút). Táto funkčnosť vyžaduje povolené cookies v prehliadači.

Pre najdôležitejšie navigačné prvky tohto webu sú použité nasledujúce klávesové skratky (tzv. accesskeys):

[alt + 0] - prehlásenie o prístupnosti
[alt + 1] - úvodná strana
[alt + 2] - kontaktné informácie
[alt + 5] - mapa serveru

Celá prezentácia je postavená na robustnom publikačnom systéme Moje redakce© , ktorý pre vás dodáva Anawe (www.anawe.cz - Všetko pre Vašu prezentáciu nielen na internete).

V prípade ak nájdete na týchto stránkach čokoľvek, čo podľa Vás nezodpovedá požiadavkam prístupnosti, informujte nás, prosím, zrealizujeme kroky na odstránenie týchto nedostatkov.

Kalendár obsadenosti

Kalendar VoľnéKalendar Obsadené
 Cenník Rezervácia